Mercedes-Benz

Interiér

Nastupte a užívejte si moderní luxus.

První dojem z interiéru modelu GLS je v pravém slova smyslu ohromující: obrovský prostor nabízí místo sedmi osobám. Na každém sedadle si užijí komfort na maximální úrovni a nabídku digitálního informačního systému jako ještě nikdy v žádném jiném SUV.

Variabilita zavazadlového prostoru

Elektricky sklopná zadní sedadla.

Nový model GLS se nezalekne žádných Vašich plánů: stisknutím tlačítka lze jednotlivě nebo současně sklopit opěradla druhé a třetí řady sedadel, čímž vznikne zavazadlový prostor o velikosti až 2400 litrů. Pro pohodlné nakládání lze zadní část vozu snížit. Dveře zavazadlového prostoru se za příplatek otvírají a zavírají máchnutím nohou pod nárazníkem.

Plně digitální širokoúhlý kokpit

Díky širokoúhlému kokpitu je nový model GLS jedničkou i po digitální stránce.

Širokoúhlý kokpit: displej sdruženého přístroje a media displej tvoří jeden optický celek. Oba plně digitální barevné displeje jsou sloučeny pod společným krycím sklem. Harmonicky jako jedna spojitá plocha zapadají do designu interiéru. Media displej má poprvé volně stojící provedení, což zvyšuje jeho vizuální atraktivitu.

Sada energizujícího komfortu Plus

Dejte novému modelu GLS deset minut a budete se cítit jako znovuzrození. O to se postará sada energizujícího komfortu Plus v příplatkové výbavě, která kombinuje hned několik komfortních systémů prémiové třídy do desetiminutových programů a nabízí Vám uvolnění nebo povzbuzení. V kombinaci s nositelnou elektronikou může nový model GLS dokonce rozpoznat Vaše momentální rozpoložení a aktivně Vám doporučit vhodný program. Pro optimální výkonnost při řízení a příjemnou jízdu.

Surround soundsystém Burmester® High-End 3D

Budete s novým modelem GLS jezdit jen kvůli tomu, abyste mohli poslouchat hudbu.

Za příplatek dostupný 3D surround soundsystém Burmester® High-End vytvoří pomocí 26 reproduktorů a výkonu systému 1610 wattů dokonalý poslechový zážitek i pro milovníky kvalitního zvuku. Tento systém dirigujete jako svůj vlastní orchestr: zvuk si tak můžete upravit podle svých osobních preferencí nejen pomocí pěti předdefinovaných equalizovaných profilů, ale také ho můžete nastavit pro každé sedadlo zvlášť. Díky špičkové kompenzaci hluku (VNC) se hudba a zvuky navíc dynamicky přizpůsobí Vaší jízdní situaci. Stejně dokonalý jako zvuk je i design reproduktorů s charakteristickými kovovými kryty. S nápisy „Burmester®" na krytech reproduktorů tento špičkový 3D surround soundsystém i v naprostém tichu dokazuje svou exkluzivitu.