Mercedes-Benz

Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+

Ne SUV. AMG.

Imprese
Setkání na nejvyšší úrovni: naše nejluxusnější SUV s výkonem AMG.

Zde se střídá jeden superlativ za druhým. Nový model Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ není jen jedním z nejprostornějších vozidel AMG, nýbrž také jedním z nejluxusnějších. Zažijte technologie AMG High Performance doplněné o komfort na úrovni Třídy S. A to vše společně s dalšími šesti cestujícími, kteří všichni zaujmou první startovací pozici.

Výrazné prvky vozidla
Ne SUV. AMG.

Skutečný model AMG poznáte podle srdečního tepu.

Nový model Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ poznáte podle typických vlastností designu: maska chladiče specifická pro AMG s vertikálními lamelami, kapota motoru s powerdomy, rozmanité portfolio kol nabízející za příplatek kovaná kola o rozměru až 23 palců a hranaté dvojité koncovky výfuku ukazují silné stránky nového modelu Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+.

Tak luxusní jízdní výkon modelu AMG jste ještě nikdy nezažili.

Nový model Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ je vybaven tím nejlepším, co mohou světy Mercedes-Benz a Mercedes-AMG nabídnout. Mezi výrazné prvky patří ventilovaná ortopedická sedadla v designu specifickém pro modely AMG, standardně čalouněná kůží nappa, nový volant AMG Performance a digitální širokoúhlý kokpit se styly zobrazení typickými pro AMG. 

Nechte se okouzlit technologiemi, které se osvědčily v motoristickém sportu.

4,0 litrový motor V8 biturbo s 450 kW (612 k) byl navržen pro maximální sportovní výkon. Koncept pohonu umožňuje působivý točivý moment až 850 Nm a také tzv. "boosting". To může vyvolat nárůst dalších 16 kW výkonu, například při krátkých zrychleních ve vyšších rychlostech.
 
Výkonově orientovaný pohon všech kol poskytuje nejlepší možnou trakci a výkon v každé situaci: Průběžně vypočítává nejlepší možné rozložení točivého momentu v závislosti na jízdní situaci a na tom, co řidič chce. Řidiči může těžit z výhody pohonu všech kol nebo čistě z pohonu zadních kol - stejně jako z vynikajících jízdních vlastností na jakémkoli povrchu.

Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+: spotřeba paliva kombinovaná: 11,9 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 273 g/km[1]

[1] Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO2 naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.