Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Certified
Použitá vozidla Mercedes-Benz v prověřené kvalitě.

Mercedes-Benz Certified: náš příslib výkonů.

Nejde pouze o garantovaný počet najetých kilometrů, věrnostní program a silniční asistenci. Zakoupením vozidla Mercedes-Benz Certified si můžete být jisti, že odjedete spokojeni a s řadou bezplatných výhod. PARTNER odpovídá za poskytování následujících služeb pro všechny vozy zařazené do programu:

Záruka použitých vozů

Na všechny použité vozy poskytujeme záruku minimáln 12 měsíců. Záruka odpovída standartním záručním podmínkám vztahující se na ověřené použité vozy a platí po celé Evropě.

Údržba

Zajišťujeme, aby příští servisní interval, nastal nejdříve po 3 měsících nebo po 5 000 najetých kilometrech od převzetí vozidla.

Garantovaný počet najetých kilometrů

U všech vozů ověřujeme pravdivost počtu najetých kilometrů. Kontrolu provádime na základě historie vozu v servnisním systému a servisní příručce i posouzením viditelných známek opotřebení, stáří vozu a známek manipulace ve voze nebo po něm.

Celková prohlídka

Zajišťujeme, aby každý vůz nabízený v programu použitých vozidel prošel vstupní prohlídkou a splňoval všechny podmínky získání certifikátu Mercedes-Benz Certified.