Mercedes-Benz

Finanční produkty

Plaťte za své nové nákladní vozidlo jednoduše v atraktivních splátkách.

Financování: Pokud má nákladní vozidlo po zaplacení poslední splátky přejít do vašeho vlastnictví.

Náš prodejce je nejen vaší perfektní osobou při koupi vašeho nového vozu Mercedes-Benz Actros, Arocs nebo Atego. Poskytne vám rovněž rozsáhlé a kompetentní poradenství, pokud chcete zaplatit kupní cenu za své nové vozidlo ve splátkách. Ve spolupráci se společností Mercedes-Benz Financial Services obdržíte od svého prodejce individuální nabídku financování.

Přehled výhod.

- Výběr z několika produktů financování

- Pevná úroková sazba během doby trvání smlouvy

- Bez vedlejších nákladů

- Bez poplatků za zpracování

- Kompetentní poradenství v autosalonu

Na výběr je více finančních produktů.

Rozhodněte se pro standardní financování, pokud chcete, aby vám nákladní vozidlo po poslední splátce říkalo pane. Nebo využijte některé z našich dalších širokých možností financování, jako je financování s poslední navýšenou splátkou, operativní leasing, nebo financování se sezónními splátkami, pokud chcete financování přizpůsobit konkrétním potřebám svého podnikání.

Pevná úroková sazba, žádné vedlejší náklady, žádné poplatky za zpracování.

Při uzavření smlouvy se společností Mercedes-Benz Financial Services budete své nákladní vozidlo Mercedes-Benz financovat s pevnou úrokovou sazbou, bez vedlejších nákladů a poplatků za zpracování.

Standardní financování.

Standardní financování: Klasika mezi financováním nákladních automobilů.

Se standardním financováním budete mít řízení svého nového vozu Mercedes-Benz snadno a rychle pod kontrolou – stejně jako své finance. Od samého počátku můžete počítat s transparentními náklady. A po uhrazení poslední splátky patří vozidlo vám.
  • Variabilní akontace a konstantní měsíční splátky.
  • Bez omezení ujetých kilometrů.

Financování s poslední navýšenou splátkou.

Financování s poslední navýšenou splátkou: Sníží vaše měsíční splátky.

Chcete minimalizovat měsíční náklady na financování vašeho nákladního vozu, abyste maximalizovali svou finanční flexibilitu? Pak Vám doporučujeme financování s poslední navýšenou splátkou, exkluzivně pro komerční zákazníky.
  • Nižší měsíční splátky díky poslední navýšené splátce.
  • Stanovte se svým prodejcem poslední navýšenou splátku – a získejte tak výhody nižších měsíčních splátek financování po celou dobu trvání smlouvy.
  • Bez omezení ujetých kilometrů.

Financování se sezónními splátkami.

Financování se sezónními splátkami: Přizpůsobí se průběhu Vašeho podnikání.

Je Vaše firma závislá na počasí nebo ročním období? Díky financování se sezónními splátkami můžete své splátky nastavit flexibilně a přizpůsobovat je jednoduše podle průběhu svého podnikání. Během silných měsíců budete za své financované nákladní vozidlo jednoduše platit o něco více a v klidnějších obdobích o něco méně. Díky tomu si podle proměnlivých vyhlídek vždy zachováte přehled o svých financích.
  • Měsíční splátky v proměnlivé výši.
  • Před zahájením smlouvy si společně se svým prodejním poradcem stanovíte, jak vysoká má být akontace na váš nákladní vůz, a ve kterých měsících chcete platit vyšší a ve kterých měsících nižší splátku financování.
  • Neomezený počet najetých kilometrů.

Vzbudili jsme váš zájem?

Vyžádejte si konzultaci a nalezněte s našimi specializovanými prodejci vhodnou nabídku financování právě pro vás.