Mercedes-Benz

Originální příslušenství

Pro velké množství individuálních možností úprav.

Originální příslušenství pro maximální nároky.

S modelem Atego a Arocs budete výborně připraveni na všechny výzvy ve stavební dopravě. Aby oba modely ještě lépe splňovaly Vaše osobní představy o dokonalém vozidle pro stavební dopravu, je k dispozici rozsáhlá nabídka originálního příslušenství Mercedes-Benz – pro vytvoření individuálního vzhledu.

Přehled výhod

- Střešní světelná rampa1 a přídavné světlomety pro lepší výhled, i v technologii LED

- Vyjímatelný přídavný popelník pro držák nápojů na straně řidiče a spolujezdce

- Oranžový LED výstražný maják pro dopravu, která vyžaduje zvláštní pozornost

- Tvarované, kvalitní pryžové koberečky jako ochrana proti poškození a znečistění

- Uzamykatelný uzávěr palivové nádrže a nádrže AdBlue®

- Nezávislá střešní klimatizace s nízkou konstrukční výškou namísto střešního poklopu. Provoz se zavřenou kabinou řidiče výrazně snižuje nebezpečí vloupání

- Spoilery na bočních oknech2 pro ochranu před průvanem při otevřeném okně

Střešní světelná rampa1.

Střešní světelné rampy vyrobené z robustní, leštěné ušlechtilé oceli mají nejen pěkný vzhled, ale poskytují také místo až pro čtyři přídavné světlomety. Oválné nebo obdélníkové světlomety postaví každé staveniště do správného světla. Světelné rampy jsou v různých variantách dodávány pro všechny kabiny řidiče modelu Arocs.

Pryžové koberečky

Vzorované pryžové koberečky, odolné proti olejům, jsou umístěny na straně řidiče i spolujezdce. Jsou přizpůsobené konturám podlahy a velikosti kabiny.

Pryžové koberečky

Nezávislá střešní klimatizace

Nezávislá klimatizace ve střeše vozidla umožňuje chladicí výkon až 850 W a doplňkovým vysoušením vzduchu zajišťuje ideální klima v interiéru.

Nezávislá střešní klimatizace

Deflektor bočního okna2

Aerodynamicky optimalizovaná, tónovaná nebo čirá sada pro stranu řidiče a spolujezdce chrání při jízdě s otevřenými okny před větrem.

Deflektor bočního okna2

Potahy sedadel
 

Ochrana a komfort. Potahy chrání sedadla před opotřebením, poškozením a znečistěním. Navíc přesvědčí příjemným pocitem při sezení a snadnou a protiskluzovou montáží. 

Potahy sedadel

Přídavný popelník

Vyjímatelný přídavný popelník s výklopným víčkem udržuje kabinu řidiče i okolí v čistotě. Nachází se na místě držáku nápojů na straně řidiče a spolujezdce.

Výstražný maják LED

Oranžový výstražný maják na střeše označuje transporty, jejichž rozměry, resp. hmotnost vyžadují zvláštní pozornost. Montáž se provádí pomocí samostatně dodávané desky adaptéru.

Uzamykatelný uzávěr palivové nádrže

Uzamykatelný uzávěr palivové nádrže znesnadňuje život zlodějům paliva a díky systému na jeden klíček poskytuje snadnou a komfortní obsluhu.

/1/ Při instalaci a používání střešních světelných ramp dodržujte prosím specifické zákonné předpisy dané země.

/2/ U modelu Arocs pouze v kombinaci s Classic Cockpit.