Mercedes-Benz

Přizpůsobení pro vyšší efektivitu na všech úrovních.

Spojuje to, co k sobě patří: RoadEfficiency je kombinací nízkých celkových nákladů s vysokou bezpečností a maximálním využitím vozidla. Pro vyšší efektivitu přepravy.

Nižší spotřeba paliva

NIŽŠÍ SPOTŘEBA PALIVA
V podobě modelu Arocs máte k dispozici vozidla, která mimořádně efektivně využívají palivo. Protože čím nižší je spotřeba paliva, tím nižší jsou celkové náklady.

Nízké celkové náklady

NÍZKÉ CELKOVÉ NÁKLADY 
S našimi nákladními vozidly máte k dispozici mimořádně hospodárná vozidla. Nízké náklady zajišťují ale například také atraktivní servisní nabídky Mercedes-Benz a očekávaná vysoká zůstatková hodnota na konci doby používání.

Vysoká bezpečnost

VYSOKÁ BEZPEČNOST
Bezpečně do cíle – s podporou inovativních asistenčních systémů pro zvýšení jízdní bezpečnosti, které řidiči aktivně ulehčují práci, šetří vozidlo i náklad a přispívají tak k vyšší efektivitě. Při každé jízdě.

Maximální využití vozidla

MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ VOZIDLA
Díky inteligentnímu propojení vozidla, servisu Mercedes-Benz a Vašeho přepravního podniku lze výrazně zvýšit využití vozidla, vytížení vozidla a efektivitu Vašich logistických procesů.

Predictive Powertrain Control

PREDICTIVE POWERTRAIN CONTROL
Se systémem Predictive Powertrain Control, který je nyní součástí standardní výbavy, budete nyní při Vašich jízdách v modelu Arocs šetřit ještě více paliva. Na dálnicích i běžných silnicích stejně jako ve městě.