Mercedes-Benz

Pro jiné staveniště, pro něj hřiště. Arocs od 18 do 41 tun.

Celá robustnost a odolnost modelu Arocs se odráží již v kabinách řidiče zaměřených na účel použití. V mimořádně odolné konstrukci kabiny řidiče s dlouhou životností stejně jako v atletickém, energickém designu. Vysoký komfort jízdy a práce zajišťují například různé varianty kokpitu s multifunkčním volantem, automatické řazení Mercedes PowerShift 3 a bohatá nabídka širokých, komfortních sedadel. Jedinečná konektivita a výbavy jako nové MirrorCam a elektronická parkovací brzda přináší další zvýšení komfortu jízdy a práce.

Exteriér kabiny řidiče

EXTERIÉR KABINY ŘIDIČE
Kabiny řidiče modelu Arocs přesvědčí zaměřením na praxi, robustností a odolností. Na první pohled. V každém detailu. A vždy, když je třeba.

Pracoviště, interiér

PRACOVIŠTĚ, INTERIÉR
Při prvním usednutí do vozidla na zkoušku a po nesčetných jízdách – kabiny řidiče modelu Arocs ukazují, jaké vlastnosti má moderní pracoviště. S příkladnou ergonomií, vysokou funkčností a mnoha novými a praktickými detaily, které jednoduše ulehčují tuto těžkou práci.

Motory, převodovka, řazení

MOTORY, PŘEVODOVKA, ŘAZENÍ
V energických, robustních motorech modelu Arocs se skrývá pokroková, mimořádně účinná technologie Euro VI. Především však síla, kterou denně potřebujete při náročném použití ve stavební dopravě.

Rám, podvozek, odpružení

RÁM, PODVOZEK, ODPRUŽENÍ
Možnost zatížení a robustnost náleží u Arocsu ke standardní výbavě.