Mercedes-Benz

Originální příslušenství

Pro velké množství individuálních možností úprav.

Originální příslušenství pro maximální nároky.

S modelem Atego a Arocs budete výborně připraveni na všechny výzvy ve stavební dopravě. Aby oba modely ještě lépe splňovaly Vaše osobní představy o dokonalém vozidle pro stavební dopravu, je k dispozici rozsáhlá nabídka originálního příslušenství Mercedes-Benz – pro vytvoření individuálního vzhledu.

Přehled výhod

- Střešní světelná rampa1 a přídavné světlomety pro lepší výhled, i v technologii LED

- Vyjímatelný přídavný popelník pro držák nápojů na straně řidiče a spolujezdce

- Oranžový LED výstražný maják pro dopravu, která vyžaduje zvláštní pozornost

- Tvarované, kvalitní pryžové koberečky jako ochrana proti poškození a znečistění

- Uzamykatelný uzávěr palivové nádrže a nádrže AdBlue®

- Nezávislá střešní klimatizace s nízkou konstrukční výškou namísto střešního poklopu. Provoz se zavřenou kabinou řidiče výrazně snižuje nebezpečí vloupání

- Spoilery na bočních oknech2 pro ochranu před průvanem při otevřeném okně

Střešní světelná rampa1

Střešní světelné rampy vyrobené z robustní, leštěné ušlechtilé oceli mají nejen pěkný vzhled, ale poskytují také místo až pro čtyři přídavné světlomety. Oválné nebo obdélníkové světlomety postaví každé staveniště do správného světla. Světelné rampy jsou v různých variantách dodávány pro všechny kabiny řidiče modelu Arocs.

Střešní světelná rampa1

Ochrana a komfort

Potahy chrání sedadla před opotřebením, poškozením a znečistěním. Navíc přesvědčí příjemným pocitem při sezení a snadnou a protiskluzovou montáží.

Ochrana a komfort

Pryžové koberečky

Vzorované pryžové koberečky, odolné proti olejům, jsou umístěny na straně řidiče i spolujezdce. Jsou přizpůsobené konturám podlahy a velikosti kabiny.

Pryžové koberečky

Nezávislá střešní klimatizace

Nezávislá klimatizace ve střeše vozidla umožňuje chladicí výkon až 850 W a doplňkovým vysoušením vzduchu zajišťuje ideální klima v interiéru.

Nezávislá střešní klimatizace

Uzamykatelný uzávěr palivové nádrže

Uzamykatelný uzávěr palivové nádrže znesnadňuje život zlodějům paliva a díky systému na jeden klíček poskytuje snadnou a komfortní obsluhu.

Přídavný popelník

Vyjímatelný přídavný popelník s výklopným víčkem udržuje kabinu řidiče i okolí v čistotě. Nachází se na místě držáku nápojů na straně řidiče a spolujezdce.

Výstražný maják LED

Oranžový výstražný maják na střeše označuje transporty, jejichž rozměry, resp. hmotnost vyžadují zvláštní pozornost. Montáž se provádí pomocí samostatně dodávané desky adaptéru.

/1/ Při instalaci a používání střešních světelných ramp dodržujte prosím specifické zákonné předpisy dané země.

/2/ U modelu Arocs pouze v kombinaci s Classic Cockpit.