Mercedes-Benz

Nízké celkové náklady

S našimi nákladními vozidly máte k dispozici mimořádně hospodárná vozidla.

Mercedes se vždycky vyplatí. Dokonce i tehdy, když ho opět prodáváte.

S našimi nákladními vozidly máte k dispozici mimořádně hospodárná vozidla. Nízké náklady zajišťují ale například také atraktivní servisní nabídky Mercedes-Benz a očekávaná vysoká zůstatková hodnota na konci doby používání.

Přehled výhod

- Za příplatek servisní smlouvy Mercedes-Benz za pevné měsíční poplatky a zvýšená dostupnost vozidla

Za příplatek Mercedes ServiceCard pro optimalizaci nákladů na palivo a pro rychlé administrativní zpracování služby Service24h

- TruckStore – profesionální organizace s ojetými vozidly pro odkup a prodej ojetých nákladních vozidel všech značek, stáří a provedení

- Garantovaná zůstatková hodnota prostřednictvím smlouvy Buy-Back již při koupi vozidla

- Žádné riziko ohledně odkupní ceny na konci smlouvy

Servisní smlouvy Mercedes-Benz

Mercedes-Benz CharterWay nabízí za účelem pevných měsíčních nákladů na servis a optimálního využití vozového parku v podobě svých odstupňovaných servisních smluv, které sahají od prodloužení záruky přes údržbové sady až po komplexní servisní smlouvu včetně opotřebení, produkty v oblasti oprav a údržby šité na míru potřebám zákazníků: garanci na hnací ústrojí (Extend) a prodloužení garance (ExtendPlus), kombinaci prodloužení garance na hnací ústrojí a údržby (Select) a také kompletní servis (Complete).

Získejte více informací o servisních smlouvách u našich prodejců.

Mercedes ServiceCard

Na přání dostupné karty Mercedes ServiceCard umožňují bezhotovostní platby po celé Evropě na více než 44 000 čerpacích stanic distribuční sítě UTA za výhodných podmínek.

Informujte se o dalších přednostech Mercedes ServiceCard u našich prodejců.

Mercedes ServiceCard

Leasing a financování TruckStore

Rozsáhlé nabídky finančních služeb od TruckStore Vám usnadní rozhodování ohledně volby ojetého vozidla dle Vašich potřeb.

Smlouva Buy-Back

Abyste věděli, s jakou částkou můžete při vrácení vozidla počítat, je Vám díky za příplatek dostupné smlouvě Buy-Back garantována zůstatková cena již při pořízení Vašeho vozidla.

Kdo nastavuje měřítka u vozidla, pokračuje s tím i u servisu.

Koupit? Koupit na leasing? Nebo nejdříve pronajmout? S leasingovými a finančními produkty sladěnými s Vaším podnikáním a s komplexními řešeními pro pořízení vozidla a zajištění mobility přizpůsobenými Vašim potřebám budete mít vždy předstih před konkurencí.

Přehled výhod

- Všechny servisní smlouvy slučitelné s leasingem na individuální produkty Service Leasing

- Pronájem CharterWay pro flexibilní řešení mobility bez vázání kapitálu

- Jednoduchá kontrola plánování a nákladů díky předem přesně stanoveným sazbám

- Za příplatek dostupné servisní smlouvy Mercedes-Benz pro zajištění mobility a zmírnění administrativní zátěže

- Mercedes-Benz Financial Services pro individuální řešení leasingu a financování

- Atraktivní slevy na pojištění pro vozidla s určitou bezpečnostní výbavou

CharterWay Rental

Nabídky pronájmu od CharterWay umožňují flexibilní, krátkodobé zvýšení Vaší přepravní kapacity – zcela bez vázání kapitálu a bez rizika.

Po dobu pronájmu od jednoho dne si můžete vybrat z velké nabídky vozidel k pronájmu s mnoha oborově specifickými vozidly. Pronájem CharterWay spojuje flexibilitu a nízké administrativní náklady. S kalkulovatelnými náklady, které jsou přesně stanoveny předem.

CharterWay Rental

Finanční služby Mercedes-Benz

V podobě Mercedes-Benz Financial Services, jedné z předních automobilových bank v Německu, máte k dispozici kompetentního a angažovaného partnera s atraktivními leasingovými, finančními a pojistnými produkty.

U Mercedes-Benz Financial Services můžete například s financováním Plus 3 kombinovat výhodné měsíční splátky financování s flexibilitou leasingu. Nebo můžete pomocí financování s proměnlivou úrokovou sazbou přizpůsobit výši splátek průběhu Vaší obchodní činnosti.

Finanční služby Mercedes-Benz