Mercedes-Benz

Nový Actros

Všichni o nových řešeních mluví, my je máme.

Nový Actros. Připraven nově definovat standardy.

Nákladní vozidlo, které již dnes nabízí to, o čem ostatní jen mluví. Nový Actros splňuje neustále rostoucí požadavky na dálkovou dopravu a těžkou distribuční dopravu lépe než kdy dříve. S vyšší efektivitou. S jedinečným komfortem. A s příkladnou spolehlivostí.

Actros

Komfort

Lepší práce, lepší jízda, lepší bydlení. Nový Actros ukazuje, jak toho dosáhnout.

Pro vysoký komfort při jízdě, práci a ovládání je nový Actros vybaven inovativním Multimedia Cockpit. Barevný displej s vysokým rozlišením (26 cm/10,25'') nahrazuje konvenční sdružený přístroj a poskytuje přehledné zobrazení všech informací o jízdě a stavu vozidla. Je doplněn multifunkční dotykovou obrazovkou ve stejné velikosti na přístrojové desce vpravo.

Komfort 

Efektivita

Nový Actros znamená spolehlivou, úspornou techniku vozidla, nižší náklady a vyšší zisk. Nebo zkrátka: vyšší účinnost.

Nízká spotřeba paliva rozhodujícím způsobem přispívá k hospodárnosti. Vlastnost, kterou Actros prokázal při každodenním použití.

Efektivita 

Spolehlivost

Výroba našich nákladních vozidel vždy vychází z nejpřísnějších existujících standardů kvality: požadavky praxe. Nebo zkrátka: Vaše.

- Spolehlivost díky robustní konstrukci s dlouhou životností a výrobě u Mercedes-BenzPrecizně vzájemně sladěné konfigurace hnacího ústrojí s mimořádně robustní konstrukcí a delší životností

- Nápravy přizpůsobené účelu použití a komponenty rámu, podvozku, odpružení a brzd

- Oborové informační centrum ve Wörthu s cca 180 prakticky orientovanými oborovými řešeními

- Společnost Mercedes-Benz Custom Tailored Trucks realizuje přestavby vozidel šité na míruDlouhé intervaly údržby a konstrukce umožňující snadný servis pro nízké náklady na opravy a údržbu

- Originální náhradní díly Mercedes-Benz pro spolehlivost a zachování hodnoty a originální výměnné díly jako výhodná alternativa

Spolehlivost 

Technické údaje

S úspornými, spolehlivými motory Euro VI a 17 variantami kabiny řidiče přináší nový Actros řešení pro téměř každý požadavek.

- Úsporné, spolehlivé motory Euro VI ve čtyřech třídách zdvihového objemu. Pokroková technika, výkon až 460 kW (625 k) a maximální točivý moment 3000 Nm.

- Se 17 variantami kabiny řidiče a třemi variantami motorového tunelu nabízí Actros optimální variantu kabiny pro téměř každý požadavek ohledně prostoru, vybavení a komfortu.

Technické údaje

Šikovné funkce a další skutečnosti.

Originální příslušenství Mercedes-Benz a oborově specifické koncepce vozidel využité v novém Actrosu přispívají k tomu, že jde práce v dálkové dopravě lépe od ruky.

Zvláštní model Actros Edition 1.
- První svého druhu. Na start přichází nový Actros se speciální limitovanou edicí 400 jednotek: „EDITION 1”Vyšší komfort, vyšší exkluzivita a lepší bezpečnost – a to využitím skvělých inovací jako MirrorCam nebo asistent pro odbočování.

Oborově specifické koncepce vozidel.
- Aby pro Vás téma užitečného zatížení a objemu nepředstavovalo později žádné omezení: s novým Actrosem Loader a novým Actrosem Volumer jsou pro Vás připraveni dva specialisté, kteří ve standardní výbavě odvezou jednoduše více.

Originální příslušenství.
Komplexní nabídka originálního příslušenství Mercedes-Benz nabízí řadu individuálních možností ztvárnění.

Oborově specifické koncepce vozidel.

Pro více informací neváhejte kontaktovat naše prodejce.