Mercedes-Benz

Operativní leasing Mercedes-Benz

Nabídky leasingu na míru pro Vaši dodávku.

Operativní leasing - prostě jen jezdíte

Přejete si jezdit s nejnovějším vozidlem a platit přitom pouze za používání? Leasingové produkty od společnosti Mercedes-Benz Financial Services Česká Republika s.r.o. Vás přitom podpoří nejlepším možným způsobem a Vy získáte finanční flexibilitu.

Leasing

Finanční leasing (FL) je jeden z možných finančních produktů pro případ, že se po ukončení leasingové smlouvy chcete stát vlastníkem vozu. FL je určen zejména k financování osobních a užitkových vozidel. Produkt lze vždy doplnit o velmi výhodné pojištění. Pokud máte zájem o naprosto bezstarostné provozování vozidla, je do splátek možné sjednat rovněž širokou škálu servisních služeb, takže se nebudete muset obávat jakýchkoliv neočekávaných výdajů spojených sprovozem Vašeho vozidla.

Operativní leasing

Profitujte z výhodných měsíčních splátek tím, že si vozidlo vezmete na leasing, místo abyste ho zaplatili hotově. S naším leasingem platíte pouze za používání, ne za nabytí. Operativní leasing (OL) je moderní a efektivní produkt určený pro společnosti, které mají zájem o rychlou obnovu vozového parku. Doba trvání leasingové smlouvy je v podstatě libovolná. Při uzavření smlouvy je dojednán předpokládaný kilometrový proběh, po skončení smlouvy se vůz vrátí prodejci a Vy si můžete odvézt opět nový vůz. Další výhodou OL je také například odstranění rizik spojených s vlastnictvím vozidla a poklesu zůstatkové hodnoty vozidla. Rychlá obměna vozového parku umožňuje splňování nejpřísnějších ekonomických, bezpečnostních a ekologických nároků.

Do splátek je možné sjednat kromě pojištění rovněž širokou škálu servisních služeb, takže se nebudete muset obávat jakýchkoliv neočekávaných výdajů spojených s provozem Vašeho vozidla. Během smlouvy z auta zaplatíte pouze to, co „ojezdíte“. Administrativní služby jako je např. správa silniční daně a rozhlasových poplatků Vám dále usnadní správu vozového parku.

CharterWay

CharterWay je moderní produkt pro užitková vozidla charakterizovaný spojením finančních, servisních a administrativních služeb s cílem poskytnout zákazníkům užitkových vozidel komplexní službu s minimálními náklady a minimálním rizikem. Mezi hlavní výhody produktu CharterWay patří fakt, že jsou ve splátce zahrnuty veškeré nebo vybrané servisní výkony. Je tak vyloučeno riziko placení nečekané opravy, jakož i problémy s placením servisních výkonů v servisním středisku. V účetnictví je navíc měsíčně zpracována jenom jedna splátka, díky čemuž získáváte transparentní přehled nákladů spojených s provozem vozidla a můžete se plně věnovat své činnosti, zatímco o provoz vozidel se stará autorizovaný servis.