Mercedes-Benz

Financování vozu Mercedes-Benz

Řešení financování přizpůsobená na míru pro vaši dodávku.

Úvěrové financování

Přejete si vlastnit vůz Mercedes, ale nechcete hned platit celou kupní cenu najednou? Pak ji splaťte v přehledných měsíčních splátkách.

U všech finančních produktů nabízíme standardně akontace od 0% a proces posouzení úvěruschopnosti klienta zpravidla netrvá déle než  jediný den. Pokud nejste soukromou osobou a rozhodnete se složit akontaci od 30% (přičemž budou splněny určité další podmínky ohledně parametrů smlouvy a velikosti klienta), nebudeme požadovat ekonomické podklady a posouzení Vaši úvěruschopnosti proběhne ve zjednodušeném režimu během 30 minut. Podrobné informace získáte u prodejce nebo leasingového poradce.

Pokud máte zájem na okamžitém vlastnictví vozidla, můžete využít úvěrové financování. Uzavření smlouvy je rychlé a jednoduché.

Standardní financování
Pořiďte si svůj Mercedes na splátky. S pevným úrokem po celou dobu splácení a konstantními měsíčními splátkami.

Financování se závěrečnou splátkou
Své nové vozidlo splácíte nízkými měsíčními splátkami s pevně dohodnutým úrokem - a splatíte je na konci doby splácení závěrečnou splátkou.

Financování Plus3
Nejflexibilnější doba splácení pro Váš Mercedes. S pevnými měsíčními splátkami bez vázaného kapitálu a bez rizika, že se zbytková hodnota a závěrečná splátka budou lišit. A na konci dohodnuté doby splácení se rozhodnete, jak dál.