Mercedes-Benz

Elegantně a bezpečně?

Jedině s originálními komplety.
Vybavevní pro vozy Citan, Třída T, Vito, Třída V a Sprinter.

Originál poznáte na první pohled.

Kola značky Mercedes-Benz jsou jedinečná. A každý propracovaný detail zvyšuje nejen designovou atraktivitu a eleganci, ale i jejich funkčnost. Bezpečnost je pro nás alfou a omegou. A k tomu, aby kola správně sloužila, je nezbytná vysoká rozměrová přesnost a precizní vyvážení. Jen pak mohou na 100 % fungovat všechny bezpečnostní systémy vozu. Naše kritéria jsou nastavena vysoko nad standardy zbytku trhu, a i proto vás se stříbrnou hvězdou čeká bezkonkurenčně hladká jízda za jakéhokoliv počasí.

Na jaro mohou počkat u nás.

Pneumatiky a kompletní kola pro určité roční období mohou být uskladněna u nás a počkat si, až zase přijde jejich čas. Skladujeme je v ideálních podmínkách, čistíme a věnujeme jim patřičnou péči.

Důmyslný systém lamel a speciální směs pryže zvyšující přilnavost pneumatik k povrchu v aktuálních tepelných a podnebních podmínkách vyžadují dodržení specificifických podmínek skladování, daných výrobcem. Proto stojí za to, svěřit svá kola i mimo sezónu do péče profesionálů ze servisu Mercedes-Benz.

Přehled benefitů:

+Vyšší bezpečnost díky preciznímu vyladění asistenčních a bezpečnostích systémů pro lepší ovládání a brzdění
+Vyšší jízdní komfort na základě velmi přesného přizpůsobení, které má kladný vliv na řízení a hluk pneumatik
+Vyšší hospodárnost díky optimální kombinaci kol a pneumatik, což pozitivně ovlivňuje spotřebu paliva a životnost

VŽDY K VAŠIM SLUŽBÁM
DŮVĚŘUJTE NAŠIM SERVISNÍMSLUŽBÁM PRO PNEUMATIKY,RÁFKY I KOMPLETNÍ KOLA

Ať už se jedná o profesionální výměnu kol nebo jejich skladování, náš autorizovaný servis Mercedes-Benz provádí veškerou potřebnou práci pro Vás spolehlivě a ve vysoké kvalitě.

> Spolehlivá kvalita a profesionální služby přímo od autorizovaného servisu, abyste ušetřili čas, prostor a práci.

> Vysoce kvalitní a na míru šitá kompletní kola a ráfky Mercedes-Benz, které jsou přesně zaměřené na dynamiku jízdy Vašeho vozu.

Bližší informace a objednávky na:

Tel.: +420 271 077 130 | Email: servis@mercedes-benz.com