Mercedes-Benz

Service 24h

Mercedes-Benz Service24h (Non-stop servis Mercedes-Benz).

Pokračujte v cestě ve dne i v noci.

Se svým novým automobilem si neustále vozíte jednu věc: pocit bezpečí na silnici. A v nepravděpodobném případě, že dojde k poruše, Vám profesionální servis Mercedes-Benz pomůže vyrazit opět na cestu.

Vždy jsme tu pro Vás.

Můžete nás bezplatně kontaktovat 24 hodin denně, 365 dní v roce na čísle +420 296 335 697 ze všech evropských zemí (nebo prostřednictvím kontaktu na MB [1] v adresáři Vašeho rádia). Servisní technik společnosti Mercedes-Benz Vám pomůže a opět Váš vůz zprovozní - ve většině případů přímo na místě poruchy.

Asistenční služba pro klienty s poruchou sluchu.

Asistenční služba pro klienty s poruchou sluchu je dostupná na e-mailové adrese níže.

Pro urychlení asistence nám prosím poskytněte následující údaje: Informace o vozidle (VIN a registrační značka vozidla), vlastník vozidla / jméno společnosti, popis závady na vozidle a lokace vozidla. V případě potřeby doplnění některých informací vás budou kolegové z asistenční služby S24h kontaktovat.

hls.cze@cac.mercedes-benz.com

MobiloVan od Mercedes-Benz.

V případě nepojízdnosti vozu z důvodu technické závady se standardní balíček mobility MobiloVan [2] postará o náklady na mnohé služby. Například: asistenční služba na místě poruchy, odtažení vozu, náhradní vůz, taxi, hotel apod. Kromě toho v prvních dvou letech od první registrace služba MobiloVan nabízí speciální služby mobility v případě záruky a goodwillu.

[1] v ceně telefonního hovoru v pevné síti.

[2] Služba MobiloVan platí pro vozidla s první registrací od 1. 10. 2012 včetně. Po vypršení platnosti (dva roky od první registrace) lze službu MobiloVan každý rok prodloužit do dalšího plánovaného servisu vždy o jeden rok až na dobu 30 let. Předpoklad: pravidelný servis prováděný Vaším servisním partnerem Mercedes-Benz.