Mercedes-Benz

Mercedes-Benz ServiceCare ExtendedWarranty + Maintenance

Rozsáhlejší servis při menších nákladech.

Zde se kombinují výhody produktů ExtendedWarranty a Maintenance – pro co nejmenší možné riziko výpadku a neomezenou mobilitu. Díky tomu profitujete z dodatečných služeb za výhodnějších podmínek oproti smlouvě na jeden produkt. Ještě rozsáhlejší servis při ještě menších nákladech.

Mercedes-Benz ExtendedWarranty v kombinaci s Maintenance přehledně:

Služby

Prodloužení záruky na téměř všechny díly a sestavy (např. motor, převodovka, elektrická soustava, nápravy, klimatizace). Kromě toho všechny rozsahy údržby podle ASSYST (Aktivní servisní systém) nebo servisního listu, včetně práce, náhradních dílů a olejových náplní. Smlouva je včetně Mercedes-Benz Mobilo1. Uzavření smlouvy je možné kdykoliv během prvních 12 měsíců po první registraci, za předpokladu, že údržba se provádí podle servisní knížky a pokynů výrobce. Počet údržeb je volitelný: 2, 4 nebo 6.

Možnosti prodloužení záruky

• 3 roky/150.000 km

• 4 roky/200.000 km

• 5 let/300.000 km

1 Služba Mercedes-Benz Mobilo je v aktuálním podobě platná pro modely třídy V, X, Marco Polo a Marco Polo HORIZON. Pro všechna vozidla s první registrací od 01.01.2012 platí služba Mobilo nejprve 2 roky bez povinnosti servisu a poté se obnovuje po každé údržbě u autorizovaného servisního partnera Mercedes-Benz až po dobu 30 let. Pro modely Sprinter, Vito, Citan a Marco Polo ACTIVITY jsou služby Mercedes-Benz MobiloVan platné v aktuálním znění.