Mercedes-Benz

eVans
Elektrické vozy Mercedes-Benz Vans

Díky novému rozsáhle modernizovanému elektrickému hnacímu ústrojí eATS (asynchronní motor, převodovka a výkonová elektronika) a hlavně nové sadě akumulátorů s větší využitelnou kapacitou.

eVito Tourer PRO

Skříňová dodávka eVito

Skříňová dodávka eSprinter

Budoucnost jezdí na elektřinu
Objevte nový ekosystém eVan

Čistě elektrická mobilita znamená absenci lokálních emisí, téměř nehlučný pohyb vpřed a vynikající odezvu. Výsledkem je zcela nový zážitek z jízdy a perspektivní forma mobility připomínající průkopnickou práci před 130 lety.

Naše vozy eVans jsou maximálně vhodné pro každodenní použití, jsou bezpečné a spolehlivé, jak jen to lze očekávat od značky Mercedes-Benz. Objevte i Vy fascinaci režimu elektrického pohonu a zjistěte vše o dojezdu, nabíjení, nákladech, podpoře a servisu v našem ekosystému eVan.

Poptávkový formulář

*
*
*

Na základě výše uvedených kontaktních údajů Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.
Děkujeme.

Mercedes-Benz Praha, Daimlerova 2, Praha 4 - Chodov

*
*

* Prosíme, vyplňte všechny údaje označené hvězdičkou.

   
{"id":"cdb2954f_3641_428c_89f1_3695ee4de094","path":"/content/czechia/retail-cesko/mercedes-benz-praha/cs/desktop/vans/vehicle-type/new-vans/prehled_modelu_vans/eVans/jcr:content/par/formview","messagingModule":"dcsv2","success":"E-mail byl úspěšně odeslán.","error":"E-mail se nepodařilo doručit. Prosím, zkuste to později.","closeButtonLabel":"Zavřít","successHeadline":"Úspěch","errorHeadline":"Failure"}