Mercedes-Benz

Dvojí použití

Dodávka pro podnikání a volný čas. 

Fascinující vzhled. 

Výrazný vzhled exteriéru. 

Již na první pohled je jasno: Třída V výtečně ovládá řeč designu Mercedes-Benz. Expresivní vzhled jejího exteriéru je souhrou výrazně tvarovaných linií a klidných velkých ploch. Tento moderní designový jazykMercedes-Benz skvěle odráží suverenitu třídy V.

S AMG Line, jako třída EXCLUSIVE nebo jako třída V AVANTGARDE se za příplatek prezentuje v ještě individuálnějším, exkluzivnějším a sportovnějším duchu, zejména s příplatkovým paketem AVANTGARDE Sport exteriér. Další možnosti pro individualizaci nabízí kola z lehkých slitin s rozměrem až 48,3 cm (19 palců) a odtrhová hrana AMG. 

Útulný prostor. 

Design interiéru: fascinující velkorysost.

Moderní a velkoryse ztvárněný vnitřní prostor vozidla je v otázkách egonomie, hodnotného vzhledu a příjemných hmatových vlastností příkladný v segmentu velkoprostorových sedanů. Design a výběr materiálů splňují vysoké nároky. To je mimo jiné patrné na media displeji s kvalitním skleněným povrchem, na atraktivním vzhledu ventilačních odtvorů nebo na velkoryse dimenzovaném ozdobném prvku s moderním vzhledem.

Individuální, exkluzivní a sportovní charakter lze interiéru třídy V za přípaltek propůjčit pomocí AMG Line a paketu Design interiér nebo výbavových řad třídy V EXCLUSIVE a třídy V AVANTGARDE či paketu AVANTGARDE Design interiér.