Mercedes-Benz

Podnikání

Kyvadlová doprava. 

Příjemný prostor pro cestující. 

Mercedes-Benz Intelligent Drive: vizionář. 

Pohodlná a bezpečná cesta k cíli.

Mercedes-Benz Intelligent Drive zahrnuje asistenční a bezpečnostní systémy. S jejich pomocí doshuje třída V vysokého jízdního komfortu a příkladné úrovně bezpečnosti. Hlavním znakem je za příplatek dostupný paket asistnčních systémů řidiče, který obsahuje čtyři asistenční a bezpečnostní systémy. Ty poskytují podporu při udržování minimální vzdálenosti, sledování vozidel v oblasti mrtvého úhlu a při zamezení neúmyslnému opuštění jízdního pruhu. V obtížných situacích mohou pomoci zabránit nehodám, resp. zmírnit jejich závažnost. Paket asistentů jízdy v pruzích, jehož součástí je asistent sledování mrtvého úhlu a asistent jizdy v pruzích, je dostupný na příplatek.

Příplatkové výbavy. 

Vše, po čem srdce touží.

Cestování na úrovni. S příplatkovými výbavami pro vyšší komfort, bezpečnost a variabilitu lze třídu V přizpůlsobit podle individuálních potřeb a přání.

Výběr příplatkových výbav:

- Panoramatické posuvné střešní okno propouští do interiéru mnoho světla a vzduchu a vytváří světlé a příjemné prostředí.

- Středová konzola s integrovanou chladící přihrádkou podtrhuje díky dvěma temperovatelným dvojitým držákům nápojů, multimediálnímu boxu, loketní opěrce a různým odkládacím přihrádkám luxusní prostředí osobního vozu.

- Luxusní sedadla v 1. zadní sedadlové řadě vlevo a vpravo hýčkají mimo jiné funkcí masáže, klimatizace a lůžka a vnášejí do třídy V mimořádně příjemnou atmosféru.

- podélný střešní nosič slouží k rychlému a flexibilnímu upevnění různých přepravních řešení Mercedes-Benz.

- Optimální výbava pro používání tabletů v zadní části vozu: k prvkům přípravy pro zábavu a pohodlí patří nabíjecí USB přípojka.

- Sada osvětlení interiéru zvyšuje hodnotu interiéru opticky a funkčně různými funkcemi osvětlení za tmy.

- Paket zrcátek zajišťuje vyšší komfort díky zrcátkům a automatickou změnou odrazivosti a orientačnímu osvětlení.

- Systém EASY-PACK autoamticky otevírá a zavírá víko zavazadlového prostoru pouhým stisknutím tlačítka.

- Elektricky nastavitelná přední sedadla nabízejí pohodlné možnosti nastavování a praktickou funkci zapamatování provedeného nastavení.

- Pomocí sady kabelů Media Interface se dají do ovládacího a zobrazovacího rozhraní vozidla integrovat přenosná koncová zařízení.

- Ambientní osvětlení vytváří luxusní světelnou pohodu, volitelně v kokpitu a v zadním prostoru nebo jen v kokpitu, přičemž lze nastavit 3 barvy a 5 úrovní jasu.

- Audiosystém Burmester s prostorovým zvukem budí nadšení díky prvotřídnímu zvukovému zážitku na všech místech k sezení.